piątek, 5 sierpnia 2011

Yves Rocher, Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się

Miałam spore obawy przy zakupie tego produktu. Zwłaszcza, że od razu kupiłam 2 ze względu na promocję 2 za 19,90zł (normalna cena to 11,90zł za sztukę). Skąd te obawy? Kiedyś, zapewne jakoś w podstawówce jeszcze, byłam na wakacjach u babci, gdzie korzystałam z takiego szamponu, jaki akurat miała na stanie. Był to właśnie jakiś zwyczajny szampon pokrzywowy, żadnej znanej marki. Cóż, byłam zachwycona, bo włosy po umyciu były ładniejsze i wydawało mi się, że bardziej świeże. Po powrocie do domu poleciałam z mamą do drogerii i sięgnęłam po najzwyklejszy pokrzywowy szampon, który mieli i... nie sprawdzał się w ogóle. No ale teraz zaryzykowałam ponownie, a że jestem właśnie po zużyciu pierwszej butelki, zamieszczam swoją opinię.


Co zastajemy po otwarciu? Niezbyt przyjemny zapach. Tego jednak się spodziewałam, chociaż zawsze jest przykre rozczarowanie, że to zapach zielska, a nie jakiś ładny aromat ;) Na całe szczęście szampon dobrze się pieni, co jest niewątpliwą zaletą.  Włosy jak myć codziennie musiałam, tak myć muszę nadal, ALE... No właśnie, mam wrażenie, że są jednak świeższe w ciągu całego dnia. Chociaż bywały dni, kiedy nie do końca byłam zadowolona z ich wyglądu. Jeszcze dwa słowa o wydajności. Produkt wystarczył mi na ok. miesiąc przy codziennym myciu i długich włosach. Nie mam jednak pewności, że używałam go tylko ja, bowiem jestem na wakacjach w domu, a w łazience aktualnie stoi kilka napoczętych szamponów. Nie wiem, z których korzystali w trakcie tego miesiąca pozostali domownicy ;)

Jako że szampony muszę zmieniać co jakiś czas, bo moje włosy zbyt szybko się do nich przyzwyczajają, pewnie jeszcze niejednokrotnie ten zagości u mnie.

4 komentarze:

  1. Wlasnie zastanawiam sie nad jego kupnem i chyba sie jednak skusze na ten i przeciwlupiezowy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupuj, kupuj, nie powinnaś się rozczarować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z tego co piszesz musi być w porządku:)

    OdpowiedzUsuń