wtorek, 2 sierpnia 2011

Yves Rocher, Maseczka nawilżająca z sokiem z winogron

Dzisiaj chciałabym wam przedstawić taką oto maseczkę, która na stałe zagościła w mojej kosmetyczce. Oto i ona: maseczka nawilżająca z sokiem z winogron marki Yves Rocher. 
Z maseczkami problem u mnie jest taki, że nie lubię paradować przed innymi z kolorową twarzą i pilnować co chwilę zegarka, czy już aby minęło X minut. Tutaj nie muszę się martwić o takie rzeczy.
Jak widzicie na zdjęciu, maseczka w zasadzie nie posiada koloru. Zegarek też się nie przydaje, bo zmywamy ją już po 3 minutach! A w tym czasie akurat nabalsamuję ciało czy zajmę się czymś innym w łazience ;) Z tego też względu idealnie nadaje się dla osób, które żyją w biegu i nie mają czasu na długie zabiegi pielęgnacyjne.

Maseczka ma bardzo przyjemny winogronowy zapach. Po jej zmyciu od razu odczuwam, że cera jest nawilżona i miła w dotyku. Być może nawilżenie, jakie daje, będzie zbyt słabe dla osób z suchą skórą. Przy mojej tłustej spisuje się znakomicie. Minusem jest cena i pojemność. Przy 50ml produkt kosztuje 21,90zł. Całe szczęście w Yves Rocher często są promocje, a stali klienci otrzymują kupony rabatowe, więc ja zaopatruję się w nią taniej. Teraz jak widzicie, zostało mi jej niewiele, ale posiadam kupon, dzięki któremu kupię 2 maseczki w cenie 1. A to już się opłaca :) Ciężko mi ocenić, na jak długo wystarcza te 50ml. Nie stosuję jej bardzo regularnie. Wydaje mi się jednak, że jest całkiem wydajna.

1 komentarz: