niedziela, 11 września 2011

Rimmel, Exaggerate waterproof eye definer, 220 Perfect Plum

Niestety jak przewidziałam, dużo notek się nie pojawi w najbliższym tygodniu. Siedzę już w stolicy bez aparatu i ze zmniejszoną ilością kosmetyków, starając się przygotować do wiszących nade mną zaliczeń. Przed wyjazdem niestety byłam trochę zalatana, udało mi się zrobić zdjęcia tylko dwóm produktom. Jeden z nich prezentuję dzisiaj. Jest to produkt marki Rimmel: Exaggerate waterproof eye definer, odcień 220 Perfect Plum.

Nie wiem, czy ta kredka jest nadal dostępna w sklepach, gdyż nie przyglądałam się bacznie półkom tej firmy ostatnimi czasy (a jeśli już to raczej lakierom). Ja ją kupiłam kilka miesięcy temu przy okazji zakupów w sklepie internetowym Paatal. Skusiła mnie niska cena, gdyż z tego co pamiętam, produkt kosztował ok. 3-4zł. Nawet przez chwilę nie żałowałam tego zakupu :)Kredka jest wysuwana, co jest wygodnym rozwiązaniem. Ma piękny fioletowy kolor. Jest raczej miękka, dzięki czemu malowanie kresek nie sprawia problemu. Zgodnie z obietnicą producenta jest wodoodporna, żeby ją zbyć niezbędne jest użycie specyfiku do demakijażu. 


 

Dodatkowym plusem jest to, że z drugiej strony ukrywa się... gąbeczka do rozcierania. Pierwotnie była również zatyczka do tej strony, ale niestety na moich zdjęciach jej nie zobaczycie. Musiała mi się kiedyś zgubić. Ale to nie koniec niespodzianek. Gąbeczkę można wyjąć i ukazuje nam się temperówka. Dzięki temu zawsze możemy zaostrzyć nasz kosmetyk. Jedyny minus, który dostrzegam w produkcie - niestety dość szybko się kończy. Z drugiej jednak strony możemy wtedy kupić i przetestować inną kredkę, nie mając wyrzutów sumienia, że nasza kolekcja rozrasta się w nieprzyzwoicie szybkim tempie ;)

5 komentarzy:

 1. Mam tą kredkę i też ją lubię :D
  Niestety przez to, że jest tak miękka, kawałek rysika mi się złamał :(

  OdpowiedzUsuń
 2. ma ładny kolor, ciekawy jest bardzo;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie również się kawałek złamał, ale dopiero przed kilkoma dniami, a mam ją już długo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozcierak w tych kredkach jest genialny wg mnie.

  Co do komentarza u mnie: Czemu na nodze Ci się już nie podobały? ;>

  OdpowiedzUsuń
 5. Odp do komentarza: Yhym, no to nic życzę owocnych dalszych poszukiwań bucików :)

  OdpowiedzUsuń