poniedziałek, 2 maja 2011

Zniżka 40% na wybrany tusz do rzęs

Promocje to coś, co chyba każda z nas lubi. Zakupy również. Spieszę więc poinformować, że za wzięcie udziału w tym konkursie, Rossmann rozdaje 40% zniżki na dowolnie wybrany (z podanej listy) tusz do rzęs. Konkurs polega jedynie na wypełnieniu ankiety odnośnie własnych preferencji dot. tego kosmetyku. Rabat jest gwarantowany dla każdej osoby biorącej udział, a dodatkowo można jeszcze załapać się na gratisowy tusz ;) Ja wybrałam Maybelline, Colossal Volum' Express. Jak tylko go kupię i przetestuję, napiszę recenzję :) 

P.S. Niestety komputer nie chce ze mną dzisiaj współpracować i nie jestem w stanie załączyć zdjęcia tuszu.

6 komentarzy:

 1. Lubię Collosale, ale z uwagi na to, że od dłuższego czasu czaję się na Max Factora, tym razem on stał się moim wybrańcem :) Jestem ciekawa, czy rzeczywiście daje efekt sztucznych rzęs, bo Collosale wszelkie lubię z kolei za głęboką czerń i dośc naturalny efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzieki za info, też wziełam udział w tym konkursie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej, mam pytanie ;) powiedz jak odebrać ta zniżkę? wziełam udział, ale nie wiem skąd wziąć zniszkę;( pomóż:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie orientowałam się jeszcze ;) Powinni sami coś przesyłać lub napisać na stronie

  OdpowiedzUsuń
 5. Na maila powinni Wam przesłać kod na zniżkę:) Ja już mam. Ale sami wybrali dla mnie tusz:/ Ja mam zniżke na Manhattan Ultimate Definition.

  OdpowiedzUsuń
 6. A orientujecie sie może, czy mogę wykorzystać ten kod w obojętnie jakiej drogerii Rossmann czy to musi być wybrana po wypełnieniu ankiety? Bo mojego Rossmanna remontują, i otworza go dopiero 16 czerwca, a zniżka jest do 30 maja...

  OdpowiedzUsuń